Журнали партнери

Юридичний факультет Ужгородського національного університету пропонує вашій увазі публікацію статей у електронному фаховому виданні «Порівняльно-аналітичне право».

Видання «Порівняльно-аналітичне право» включено до переліку наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати  дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук з юридичних дисциплін (Наказ Міністерства освіти і науки України № 463 від 25 квітня 2013 р.).

Електронне наукове фахове видання «Порівняльно-аналітичне право» виходить шість разів на рік й поширюється через мережу Інтернет. Редколегія видання здійснює зовнішнє та внутрішнє рецензування всіх статей, що надходять до неї. До складу редколегії збірнику входять провідні українські та іноземні фахівці.

У виданні публікуються науково-теоретичні та практичні матеріали з актуальних загальнотеоретичних та галузевих правових питань, правозастосовної практики, а також пропозиції до законодавства, зарубіжний правовий досвід конституційної, судово-правової та адміністративно-правової реформ.

«Порівняльно-аналітичне право» запрошує всіх бажаючих до співробітництва та пропонує опублікувати статті. Видання розраховане не тільки для юристів-науковців, а й для юристів-практиків, які черпають із нього чимало корисного для своєї практичної діяльності.

Контакти редакції:

Телефон: +3 8 066 349 08 93

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сторінка видання: www.pap.in.ua

Copyright © 2003-2020. Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія «Право»